<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Centrum Produktu Lokalnego

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Granty na inicjatywy lokalne – szkolenia

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza mieszkańców gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn na szkolenia w sprawie przygotowania wniosków na małe granty.  

 

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

- 3 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) g. 9.00 – 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli, ul. Lubelska 93. Temat: przygotowanie wniosku na grant w zakresie inicjatyw na rzecz zachowania dziedzictwa lokalnego (wsparcie finansowe na publikacje, warsztaty, szkolenia dotyczące zachowania dziedzictwa lokalnego).

- 19 kwietnia 2017 r. (środa) g. 9.00 – 14.00 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury, al. Lipowa 6 w Nałęczowie. Temat: przygotowanie wniosku na grant w zakresie inicjatyw na rzecz lokalnej aktywności i integracji społecznej oraz włączenia społecznego grup defaworyzowanych.

- 21 kwietnia 2017 r. (piątek) g. 9.00 – 14.00 w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Puławach, ul. Centralna 9. Temat: przygotowanie wniosku na grant w zakresie inicjatyw na rzecz lokalnej aktywności i integracji społecznej oraz włączenia społecznego grup defaworyzowanych.  

 

Szkolenia są adresowane do mieszkańców, a w szczególności do organizacji pozarządowych, kościołów, jednostek sektora publicznego oraz lokalnych liderów (sołtysów, radnych).

Pomoc finansową w postaci grantów w wysokości od 5.000 zł do 15.000 zł będzie można otrzymać na projekty, które będą dotyczyć inicjatyw wspierających lokalną aktywizację i integrację społeczną, włączenie społeczne grup zmarginalizowanych (w tym seniorów) oraz zachowanie dziedzictwa lokalnego (przyrodniczego, historycznego i kulturowego). Poziom wsparcie może wynosić nawet do 97%.

Mieszkańcy będą mogli ubiegać się o wsparcie finansowe np. na wydawnictwa, obiekty małej architektury, zajęcia warsztatowe, instrumenty muzyczne i stroje dla zespołów lokalnych, imprezy kulturalne itp.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy osoby zainteresowane szkoleniem o zgłaszanie się (telefonicznie: 81 50 16 140 lub mailem: lgd@zielonypierscien.eu) do Biura LGD najpóźniej 2 dni robocze przed wybranym terminem szkolenia. Prosimy o podanie wybranego terminu i miejsca szkolenia, imienia i nazwiska oraz telefon kontaktowy uczestnika. Zapraszamy.

LGD Zielony Pierścień

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:734637

Wizyty z ostatnich 30 dni:28891

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:7688

Użytkownicy online:3

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij