<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Centrum Produktu Lokalnego

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Szkolenia w/s ogłoszonych naborów wniosków

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza na dwa szkolenia dotyczące przygotowania wniosków w związku z ogłoszonymi konkursami na poprawę lokalnej ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej oraz na rozwój działalności gospodarczej.

 

Pierwsze szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o przyznanie pomocy finansowej na poprawę lokalnej ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej w ramach inicjatywy LEADER z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 odbędzie się w dniu 12 grudnia 2017 r. w siedzibie LGD „Zielony Pierścień” w Kośminie (dworek Kossaków) w godz. 9.00 – 13.00.

 

Program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:

- zasady przyznawania wsparcia finansowego i kryteria oceny wniosków w ramach  Przedsięwzięcia 2.1.1: Poprawa infrastruktury na rzecz rozwoju lokalnej działalności kulturalnej,

- omówienie formularza wniosku,

- przygotowanie załączników do wniosku.

 

To szkolenie jest adresowane do podmiotów (potencjalnych wnioskodawców)  z obszaru 11 gmin należących do LGD „Zielony Pierścień”.

 

Na drugie szkolenie zapraszamy w dniu 14 grudnia 2017 r. Dotyczy ono przygotowania wniosku o przyznanie pomocy finansowej oraz biznes planu na rozwój działalności gospodarczej w ramach inicjatywy LEADER z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w siedzibie LGD „Zielony Pierścień” w Kośminie (dworek Kossaków) w godz. 9.00 – 14.00.

 

Program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:

- zasady przyznawania wsparcia finansowego i kryteria oceny wniosków w ramach Przedsięwzięcia 1.2.3: Wsparcie na rozwój istniejących przedsiębiorstw,

- formularz wniosku: cel operacji, wskaźniki, załączniki do wniosku,

- obowiązujący zakres biznesplanu,

- cel pośredni i cel końcowy operacji,

- przygotowanie projekcji finansowej operacji (w tym: prognoza poziomu cen i wielkości sprzedaży, rachunek zysków i strat, zaktualizowana wartość netto i wskaźnik rentowności sprzedaży)

 

To szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z obszaru następujących gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn, prowadzących mikro- lub małe przedsiębiorstwa, którzy planują ubiegać się o wsparcie finansowe na rozwój swojej firmy i tworzenie nowych miejsc pracy z inicjatywy LEADER.

 

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (81 50 16 140) lub mailem: lgd@zielonypierscien.eu najpóźniej na dwa dni przed terminem szkolenia. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy i adres e-mail. Dla osób, które zgłoszą się w podanym wyżej czasie przygotujemy pakiet materiałów szkoleniowych w wersji papierowej. 

LGD Zielony Pierścień

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:512648

Wizyty z ostatnich 30 dni:7857

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:1535

Użytkownicy online:2

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij