<? echo meta(3); ?>

Opis przedsięwzięcia

 

Przedsięwzięcie 1.2.6: Wspieranie współpracy między przedsiębiorcami w zakresie sieciowania usług turystycznych

 

Przedsięwzięcie jest wpisane w Cel ogólny nr 1 – „Rozwój lokalnej gospodarki na obszarze wsparcia” i Cel szczegółowy nr 1.2 – „Wsparcie inicjatyw gospodarczych bazujących na lokalnych zasobach” Lokalnej Strategii Rozwoju. Na jego realizację zaplanowano w sumie kwotę 150.000 zł.

W ramach przedsięwzięcia wspiera się współpracę w zakresie świadczenia usług turystycznych między przedsiębiorcami (prowadzącymi mikroprzedsiębiorstwo lub małe przedsiębiorstwo w rozumieniu przepisów rozporządzenia Komisji UE nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.) działającymi na obszarze objętym Lokalną Strategią Rozwoju. Podmioty takie muszą zawrzeć porozumienie o wspólnej realizacji projektu, która ma na celu zwiększenie sprzedaży usług turystycznych oferowanych przez nie poprzez stworzenie oferty kompleksowej sprzedaży takich usług. 

Przewiduje się wsparcie finansowe w wysokości od 26 tys. do 75 tys. zł na operację. Poziom pomocy wynosi do 70% wydatków kwalifikowanych. Wsparcie finansowe zostanie udzielone wnioskodawcom wybranym w wyniku otwartego konkursu.

Jednym z efektów wsparcia ma być utworzenie co najmniej 10 nowych komercyjnych ofert turystycznych powstałych w ramach sieciowania usług turystycznych, ktore zostana wprowadzone do sprzedaży.

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:801555

Wizyty z ostatnich 30 dni:8306

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:1947

Użytkownicy online:5

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij