<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Marka Lokalna Zielony Pierścień

LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Jak założyć własną firmę? Wsparcie z inicjatywy LEADER - zapraszamy na szkolenie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza w dniach: 4, 11 i 12 października 2016 r. na bezpłatne szkolenie na temat: „JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ FIRMĘ? WSPARCIE Z INICJATYWY LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców (osób fizycznych) z obszaru następujących gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn, którzy:

- są osobami pełnoletnimi,

- chcą ubiegać się o wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej (start-up) z inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

- i nie wykonują działalności gospodarczej, do której stosuje się przepisy ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej.

Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i kompetencji mieszkańców wyżej wymienionych gmin w zakresie m.in. samodzielnego przygotowania biznesplanu dla planowanej działalności gospodarczej, przygotowania wniosku o przyznanie pomocy finansowej w ramach inicjatywy LEADER oraz rejestracji własnej firmy.

Szkolenie trwa 3 dni w terminach wskazanych w Programie szkolenia. Pierwsze dwa dni mają charakter wykładowo-warsztatowy. Ostatni dzień to wizyta studyjna, podczas której uczestnicy szkolenia poznają doświadczenia 5 mikroprzedsiębiorców w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Informujemy, że liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Przy wyborze uczestników kierować się będziemy kolejnością zgłoszeń, statusem zawodowym kandydata (preferujemy osoby bezrobotne) i czy kandydat weźmie udział we wszystkich dniach zajęć (takich kandydatów będziemy preferować).

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o wypełnienie i podpisanie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn lub faksem pod numer (81) 50 16 140 lub na e-mail (skan podpisanego zgłoszenia) lgd@zielonypierscien.eu w terminie do 30 września 2016 r.

Osoby do kontaktu w/s organizacji i rekrutacji:

Aneta Sosik – Kierszniewska, tel. 81 50 16 140

Beata Antoniak, tel. 81 50 16 140.

LGD Zielony Pierścień

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:989567

Wizyty z ostatnich 30 dni:16221

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:3444

Użytkownicy online:2

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij